Car Background Image

Reklama OOH

Reklama OOH z Morades

Nawet najlepiej działająca firma potrzebuje reklamy. Im bardziej nowoczesna reklama, tym bardziej skuteczna. Niestety obecnie trzeba ściśle podążać za trendami, aby móc zdobyć nowych klientów. Oferujemy mobilną reklamę OOH, czyli out-of-home inaczej nazywaną reklamą zewnętrzną. Czym ona się różni od zewnętrznej reklamy cyfrowej? I co powinieneś wybrać dla swojej firmy?

Reklama OOH to rozwiązanie, które musisz wziąć pod uwagę

Reklama OOH może mieć szerokie zasięgi oddziaływania, a przecież tworząc kampanię reklamową, na tym nam zależy. Umożliwia ona dotarcie do wielkiego grona potencjalnych klientów. Bez trudu można ją umieścić nawet w centrum zatłoczonego miasta. Niewątpliwie dużą zaletą jest możliwość umieszczenia jej na różnych nośnikach. My oferujemy reklamę na samochodach osobowych, które cały czas przemieszczają się po miastach, aby pokazywać Twoją firmę.

Długotrwałe oddziaływanie reklamy daje szansę na zapamiętanie przekazu. Gdy Twoja reklama pojawi się na największych ulicach w mieście, pokażesz ją wielu potencjalnym klientom za jednym razem. Wybierz prostą formę i wyrazistą treść, aby Twoja reklama została zapamiętana.

OOH statyczne – kiedy Ci się przyda?

Mobilna reklama może być jak najbardziej statyczna. Obecnie najczęściej sięgamy po reklamy wielkoformatowe na tablicach, wiatach, masztach, a nawet słupach. Jednak reklama statyczna nie musi być dosłownie nieruchoma. Może jeździć po mieście. Tego typu reklamę OOH oferuje Morades. Na naszych samochodach umieszczona zostanie wybrana przez Was reklama, która będzie pojawiać się w najbardziej ruchliwych częściach miasta. Dzięki temu może dotrzeć do największej ilości potencjalnych klientów. Reklama na samochodzie osobowym musi pokazywać szczegółowe informacje, a jednocześnie przyciągać wzrok. Dla wielu osób taka forma reklamy jest po prostu nowością, więc szybciej zapadnie im w pamięć niż ta sama grafika umieszczona na dużym bilbordzie.

OOH cyfrowe – wady i zalety

Wiele osób uważa jednak, że lepsza jest reklama cyfrowa. Niestety, choć jest ona często stosowana, przestała być innowacyjna. Ilość ekranów w miastach wyświetlających reklamy dosłownie przytłacza i trudno jest skupić na którymś wzrok. Jednakże nie da się ukryć, że reklama interaktywna ma swoje zalety. Na bieżąco można zmieniać w niej informacje czy grafiki, aby dopasować się do aktualnych potrzeb klientów. Pytanie tylko, czy oni na pewno ją zauważą w natłoku innych reklam skierowanych do nich z tego samego ekranu?

Mobilna reklama na samochodach ma przewagę nad tradycyjnym outdoorem

Samochody z reklamą cały czas zmieniają lokalizację, aby dotrzeć do jak najszerzej grupy klientów. Podczas gdy reklama na banerach czy nawet reklama cyfrowa jest w tym samym miejscu i jeśli chcemy zmienić jej lokalizację, musimy wynająć kolejne miejsca pod jej wyświetlanie. Z reklamą OOH tworzoną przez Morades nie ma takich problemów.

Reklama na samochodach osobowych przemieszcza się razem z nimi. Możemy więc zmienić lokalizację, gdy będziemy chcieli dotrzeć do innej grupy docelowej czy też trzymać się jednego regionu, aby trafić do społeczności lokalnej. A dzięki temu nasza reklama będzie bardziej skuteczna w dotarciu do potencjalnych klientów.

Warto zaznaczyć jeszcze jedną przewagę reklamy OOH na samochodach Morades nad statycznymi i cyfrowymi reklamami zewnętrznymi. Warunki pogodowe nie robią nam różnicy. Na naszych samochodach reklamy zawsze wyglądają dobrze obojętnie czy świeci mocne słońce, przez które plakaty płowieją lub na ekranach nic nie widać, czy też pada deszcz. Dzięki temu można mieć pewność, że nasz nowoczesny nośnik reklamy OOH codziennie będzie faktycznie promował naszą kampanię.