Reklama mobilna na samochodach - OOH Kraków

Reklama na samochodach

Reklama na samochodach – pokaż swój biznes w mieście!

Naszą główną ideą jest promocja przez nośniki mobilne, które są łatwe do zapamiętania. Dlatego Morades oferuje nowoczesną i mobilną formę marketingu dla każdej firmy w postaci reklamy na samochodach osobowych. Taka reklama jest reklamą zewnętrzną, nazywaną również OOH – out-of-home. z tym rodzajem reklamy na pewno spotkał się już każdy. Ale czy próbowałeś reklamy jeżdżącej setki kilometrów miesięcznie po wybranej przez Ciebie trasie? Jeśli nie, koniecznie musisz spróbować zrobić to z nami.

Oferujemy najwyższą jakość usług reklamowych, opartych na nośnikach mobilnych, jak samochody osobowe. Podstawową powierzchnią, na której pojawia się reklama zewnętrzna, jest karoseria samochodu. My oferujemy samochody, a Ty jedynie musisz pomyśleć, co chcesz promować. Razem stworzymy reklamę na samochodach, która dotrze do tysięcy potencjalnych klientów.


Reklama na samochodach 24 godziny na dobę

Morades świadczy dla Was usługi wynajmu powierzchni reklamowych na samochodach osobowych, które należą do osób prywatnych. Oferujemy więc mobilne OOH, które do tego przemieszcza się po wybranych przez Was trasach. Nie ma lepszej reklamy zewnętrznej, niż ta, która pokazuje się wielu klientom o różnych godzinach. A to właśnie możemy zapewnić przez naszą reklamę na samochodach osobowych.

Samochody osobowe, które wykorzystujemy do kampanii, pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów 24/7. Oznacza to, że reklama na samochodzie jest widoczna przez cały okres kampanii. Dodatkowo każdy z wykorzystywanych w niej samochodów musi w miesiącu przejechać ustalony dystans. Nasza reklama na samochodach pojawia się dzięki temu w wielu miejscach, gdzie przez całą dobę porusza się lub parkuje pojazd. Mogą to być parkingi osiedlowe, parkingi miejskie, ale też drogi w miastach, a nawet trasy międzynarodowe. To do Ciebie należy wybór, gdzie chcesz promować swoją firmę. Samochody osobowe mogą wjechać wszędzie, nawet do ścisłego centrum miasta, a więc mają ogromny potencjał reklamowy.

Dzięki reklamie na samochodach mamy przewagę nad tradycyjnymi reklamami zewnętrznymi, ponieważ nasze kampanie nie są statyczne. Nie trzeba w jednym miejscu ustawiać banerów reklamowych, a potem je demontować i montować w innym, aby dotrzeć do innej grupy odbiorców. Dzięki temu mamy większą skuteczność dotarcia do grona potencjalnych dla Ciebie klientów niż tradycyjne reklamy outdoor.


Planowanie kampanii reklamy na samochodach osobowych

Nasza oferta zdecydowanie wyróżnia się na rynku reklamy mobilnej. Dlatego jesteśmy świadomi, że możesz mieć wiele pytań dotyczących naszych usług. Reklama na samochodzie Morades to świetnie rozwiązanie, gdy chcesz dotrzeć do klientów, którzy nie lubią być nagabywani czy też nie korzystają z Internetu tak często, aby przez to medium do nich dotrzeć. Dzisiaj trzeba być z reklamą wszędzie. A nic nie pomoże w tym jak reklama na samochodach osobowych. Codziennie widzimy ich setki, a gdyby tak kilka z nich było obklejonych Twoją reklamą?

Nasze zasady działania są proste. To Ty wybierasz wariant oklejenia pojazdu oraz ile czasu ma trwać kampania. Możesz też wybrać lokalizację tras przejazdu. Przygotujemy dla siebie wszystkie potrzebne informacje oraz projekty graficzne. Twoim zadaniem jest jedynie akceptacja ich. Jeśli masz już pomysł, ale nie wiesz jak go wykorzystać, z chęcią Ci w tym pomożemy.

reklama na samochodachreklama na samochodziereklama na samochodach kraków

Sam możesz wybrać, ile samochodów ma brać udział w Twojej kampanii. Może to być jeden pojazd, ale równie dobrze możesz wybrać kilka, jeśli Twój budżet na to pozwala. Nasze kampanie trwają co najmniej miesiąc, jednak nie musisz zaczynać jej 1 dnia miesiąca. Jeśli chcesz zacząć kampanię między 14 lutym a 14 marca, masz możliwość to zrobić. Nie narzucamy Ci terminów. Ty wybierasz, kiedy zaczynamy i ile ma trwać kampania.

Statystyczny kierowca, którego wybieramy do jeżdżenia z reklamą mobilną, pokonuje miesięcznie ponad 600 km. Oznacza to wiele przejechanych dróg i dużą liczbę pieszych, którzy będą przy nich przechodzić. Pomyśl też o osobach, które spoglądają przez okno i oglądają przejeżdżające samochody. a gdyby tak spoglądali na auta oklejone Twoją reklamą?

Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią udzielimy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania pod naszym adresem e-mail lub też poprzez formularz kontaktowy.