Kontakt

Nasza oferta zdecydowanie wyróżnia się na rynku reklamy mobilnej. Dlatego jesteśmy świadomi, że możesz mieć wiele pytań dotyczących naszych usług. Morades reklama to świetnie rozwiązanie, gdy chcesz dotrzeć do klientów, którzy nie lubią być nagabywani czy też nie korzystają z Internetu tak często, aby przez to medium do nich dotrzeć. Dzisiaj trzeba być z reklamą wszędzie. A nic nie pomoże w tym jak reklama na samochodach osobowych. Codziennie widzimy ich setki, a gdyby tak kilka z nich było obklejonych Twoją reklamą?

Nasze zasady działania są proste. To Ty wybierasz wariant oklejenia pojazdu oraz ile czasu ma trwać kampania. Możesz też wybrać lokalizację tras przejazdu. Przygotujemy dla siebie wszystkie potrzebne informacje oraz projekty graficzne. Twoim zadaniem jest jedynie akceptacja ich. Jeśli masz już pomysł, ale nie wiesz jak go wykorzystać, z chęcią Ci w tym pomożemy.

Statystyczny kierowca, którego wybieramy do jeżdżenia z reklamą mobilną, pokonuje miesięcznie ponad 600 km. Oznacza to wiele przejechanych dróg i pieszych, którzy będą przy nich przechodzić. Pomyśl też o osobach, które spoglądają przez okno i oglądają przejeżdżające samochody. A gdyby tak spoglądali na auta oklejone Twoją reklamą? Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią udzielimy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania pod podanym adresem e-mail lub też poprzez poniższy formularz kontaktowy.