Aktualności

Morades – Nowoczesna, mobilna forma marketingu dla Twojej firmy.

Co to jest OOH?

Skrót OOH czyli out-of-home oznacza reklamę zewnętrzną, można wyróżnić dodatkowo skrót DOOH digital out-of-home czyli zewnętrzna reklamę cyfrową. Morades oferuje Twojej firmie model reklamy OOH.

Co to jest Morades?

Morades to usługa dzięki, której możesz zareklamować swoją firmę, produkty lub usługi Twoim potencjalnym Klientom. Morades oparty jest na reklamie zewnętrznej. Podstawową powierzchnią, na której montowane są treści jest karoseria samochodu. Nie musisz wynajmować ani kupować samochodów, my Ci je udostępniamy dla Twoich potrzeb marketingowych.

Jak długo jest widoczna reklama OOH w Morades?

Reklama zewnętrzna pozwala dotrzeć do Klientów przez 24h 7 dni w tygodniu przez cały okres trwania kampanii. Dodatkowo każdy samochód musi przejechać określony dystans, co dodatkowo zwiększa szanse na dotarcie do Twoich potencjalnych Klientów.

Przewaga Morades nad tradycyjnym outdoorem.

Kampanie rotujące zwiększają zasięg dotarcia do Klienta poprzez montaż plakatu w kilku miejscach w pierwszym okresie trwania kampanii. W drugim okresie plakaty są demontowane i ponownie montowane w innym miejscu. Dzięki Morades oszczędzasz czas i pieniądze, nie potrzeba demontować i ponownie montować reklamy w innym miejscu. Dzięki Morades masz możliwość zmiany lokalizacji reklamy dzięki przemieszczającym się samochodom co zwiększa skuteczność dotarcia do większego grona Twoich potencjalnych Klientów. Dodatkowo Morades nie jest podatny na warunki atmosferyczne, które mogą uszkodzić plakaty (deszcz, śnieg, grad) albo je odbarwić (słońce).

Jaki jest zwrot z inwestycji w OOH.

Na podstawie raportu Amerykańskiego Stowarzyszenia Reklamy Zewnętrznej zainwestowanie 1 dolara w OOH przynosi zwrot w wysokości 2,8 dolara. źródło: http://www.jcdecauxna.com/sites/default/files/assets/transportation/documents/studies/ooh_effectiveness_and_roi.pdf

Ile samochodów bierze udział w kampanii?

Możesz wybrać dowolną liczbę pojazdów, które mają brać udział w Twojej kampanii. Liczba samochodów jest ograniczona jedynie Twoim budżetem. Kampanie realizujemy od minimum jednego pojazdu.

Jak długo twa kampania?

Czas trwania rozpoczyna się od minimum jednego miesiąca. Masz możliwość wyboru pełnych miesięcy (np. od 5 maja do 4 czerwca, albo od 14 września do 13 grudnia). Długość kampanii jest ograniczona jedynie Twoim budżetem.

Ile kosztuje reklama Morades?

Ostateczna cena zależy od liczby pojazdów oraz czasu trwania kampanii. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na adres hello@morades.com. W treści zapytania podaj liczbę pojazdów, które mają uczestniczyć w kampanii oraz czas jej trwania (liczba miesięcy). Przygotujemy dla Ciebie oferty dla 5 różnych wariantów reklamy.

Kiedy kampania będzie widoczna?

Po podpisaniu umowy, otrzymujemy od Ciebie materiały i informacje, które chcesz umieścić na pojazdach. Od tego czasu zgodnie z harmonogramem realizujemy zlecenie. Start kampanii rozpoczyna się w momencie gdy pierwsze auto zostanie oklejone i wyjedzie z warsztatu o czym Cię poinformujemy. Okres od podpisania umowy, a chwilą gdy wyjedzie pierwszy pojazd może wynosić od dwóch do czterech tygodni.

Co w przypadku gdy pojazd miał zdarzenie drogowe?

Jeżeli pojazd miał zdarzenie drogowe poinformujemy Cię o tym i naprawimy reklamę najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli samochód został tak zniszczony, że nie nadaje się do jazdy, wprowadzamy pojazd zastępczy na pozostały czas trwania kampanii.

Jak wygląda rozliczenie?

Rozliczenie odbywa się na podstawie danych o przejechanych kilometrach. Pierwsza faktura stanowi około 20%-25% wartości umowy. Pozostałe warunki zostaną ustalone według harmonogramu zależnie od czasu trwania kampanii.

Zobacz porównanie kosztów reklamy dla wybranych środków masowego przekazu
https://morades.com/2019/01/24/porownanie-kosztow-reklamy-medialnej-dla-wybranych-srodkow-masowego-przekazu/

Zobacz raport Magna Global
https://morades.com/2019/01/24/raport-magna-global-o-udziale-ooh-w-gospodarce-medialnej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *